آپدیت فلزیاب

منظور از آپدیت فلزیاب چیست ؟ 

دنیا در حال پیشرفت است و شرکت گلکسار هم با نوآوری های جدید در حال پیشرفت است – و این موضوع باعث طراحی و ساختن فلزیاب های قوی تر و بهتر میشود – یک یا دو  سال دیگر  شاهد فلزیاب های بهتر و قوی تری از  شرکت ما خواهید بود . ان موقع ممکن است خرید فلزیاب جدید برایتان مشکل باشد همچنین داشتن دو دستگاه فلزیاب فایده ای برای شما ندارد .ممکن است فروش فلزیاب  هم برایتان مشکل باشد  پس چه باید کرد ؟ و حالا شرکت گلکسار تنها شرکت تولید کنند فلزیاب است که با اپدیت فلزیاب های قدیمی شما  باعث میشود تا شما همیشه بهترین و قویترین فلزیاب را در اختیار داشته باشید. پس آپدیت فلزیاب باعث بهتر شدن کارایی – افزایش امکانات و گاهی قدرت بالاتر فلزیاب میشود و دیگر شما مجبور به خرید فلزیاب جدید نیستید .

آیا ما مجبور به آپدیت فلزیاب هستیم ؟

نه شما مجبور به آپدیت فلزیاب خود نیستید و اگر در نگهداری و مراقبت از فلزیاب های شرکت گلکسار دقت  لازم را به عمل اورید فلزیاب های شرکت گلکسار سالها بدون ایراد و نیاز به آپدیت برای شما کار خواهد کرد .

 آپدیت فلزیاب چقدر هزینه دارد ؟

مقدار هزینه دریافتی جهت آپدیت فلزیاب بستگی به مقدار تغییرات انجام شده دارد گاهی نرم افزار سیستم به روز شده و گاهی قطعات جدید به مدار الکترونیک ان اضافه  و گاهی هر دو کار انجام میشود. شرکت گلکسار جهت حمایت از مشتریان خوب خود هزینه کمی را جهت آپدیت فلزیاب دریافت میکند و اگر مدت زمان گارانتی به پایان نرسیده باشد آپدیت فلزاب رایگان خواهد بود .

 

اخبار آپدیت فلزیاب های گلکسار.

به اطلاع خریداران محصولات شرکت گلکسار میرساند که عزیزانی که دستگاه فلزیاب مدل ecr3500 با ورژن قدیم را خریداری نموده اند میتوانند جهت آپدیت به نسخه A64 با شماره های گلکسار تماس بگیرند.

چگونه ورژن نرم افزار ECR3500 را تشخیص دهیم؟

بعد از روشن کردن دستگاه ecr3500 در سمت راست تصویر عددی را بعد از حرف A ملاحظه میکنید این عدد سریال

نرم افزار دستگاه شماست

UP-DET-S-L

به اطلاع افرادی که دستگاه های فلزیاب با ورژن های قبل از A50 را دارند می رسانیم که نرم افزار آنها تا ورژن A59 آپدیت می شود

کسانی که ورژن نرم افزار آنها سری ۶۰ است قابل آپدیت با ورژن جدیدA64 می باشد.

 

اخبار آپدیت فلزیاب مدل ECR5000

توجه :

کسانی که قبل از سال ۹۴  فلزیاب مدل  ECR5000  را خریداری کرده اند میتوانند جهت اپدیت فلزیاب خود تماس بگیرند با این آپدیت فلزیاب زباله های سطحی بزرگ را بهتر تشخیص میدهد .

 

آپدیت نرم افزار باعث افزایش قدرت و بهبود عملکرد در همه بخش های دستگاه می شود.