نرم افزار متال اسکن یا نرم افزار یافتن گنج با ماهواره

satellite metal scan app

نرم افزار متال اسکن یا نرم افزار یافتن گنج با ماهواره چگونه نرم افزاری است؟ ایا واقعا میتوان با ان گنج پیدا کرد؟ ایا چنین چیزی امکانپذیر است ؟

در ادامه به این سوال ها پاسخ میدهیم پس با دقت مطالب را دنبال کنید :

گفته شده نرم افزاری ساده که در یک گوشی معمولی اندروید نسب میشود و به کمک ان شما میتوانید گنج ها را پیدا کنید ایا این موضوع واقعیت دارد؟  بار ها چنین سوال هایی از من پرسیده شده و حتی تبلیغات ان را دیده ام ولی ایا چنین چیزی واقعیت دارد  و اصولا چنین کاری امکان پزیر است ؟

اولین موضوع این است گوشی تلفن امکانات فنی لازم جهت ارتبات با هیچ ماهواره ای را ندارد اگر گوشی تلفن چنین امکاناتی داشت بسیار عالی بود چرا عالی بود ؟

اگر اینطور بود ما هنگام استفاده از اینترنت به فیلتر شکن نیاز نداشتیم با کمک گوشی مستقیما به اینترنت ماهواره ای وصل می شدیم – پس گوشی ما چگونه به ماهواره اینترنت وصل میشود ؟
گوشی و کامپیوتر ما برای استفاده از اینترنت به مخابرات ایرانسل یا همراه اول وصل میشود سپس اداره مخابرات توسط یک بشقاب ماهواره و –ال ام بی -LMB   مخصوص به ماهواره وصل میشود . درست مثل یک گیرنده ماهواره که در منزل شما به ماهواره وصل میشود و کانال های تلویزیونی را میگیرد ولی دیش یا بشقاب اداره مخابرات با دیش ماهواره خانگی فرق دارد –ال ام بی -LMB  – ان بزرگتر و متفاوت است اگر بالای بانک ها را نگاه کنید یک بشقاب یا دیش بزرگ ماهواره ای میبینید و حتما دیده اید چه –ال ام بی -LMB  -بزرگی دارد

دیش ماهواره اینترنت فرستنده گیرنده

دیش ماهواره اینترنت فرستنده گیرنده

2-دیش ماهواره اینترنت فرستنده گیرنده

2-دیش ماهواره اینترنت فرستنده گیرنده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا چنین چیزی روی گوشی شما هست تا به ماهواره وصل شود نه معملوم است که دیش وال ام بی -LMB – به ان بزرگی تو گوشی شما جا نمیگیرد.
اگر میتوانستیم با گوشی به ماهواره متصل شویم و عکس و فیلم بگیریم دیگر برای دیدن کانال های ماهواره ای به دیشی و دستگاه ماهواره نیاز نداشتیم  و برای استفاده از برخی سایت ها و تلگرام هم نیازی به فیلتر شکن نبود

حالا این نرم افزارها  چطور  یک عکس هوایی از بالای سر شما برایتان می فرستد ؟

با استفاده از  –جی پی اس– گوشی و برنامه گوگل مپ  شما میتوانید یک عکس هوایی از بالای سر خودتان داشته باشید این عکس مال چند ماه پیش است که توسط ماهواره گرفته و ذخیره شده یعنی عکس جدید نیست به زبان ساده  اگر شما یک کامیون بزرگ را  به انجا ببرید و با گوگل عکس هوایی بگیرید ان کامیون تو عکس دیده نمی شود هر چند ماه در میان یک بار عکس های قدیمی را با عکس های جدید عوض میکنند. از انجایی که ممکن است از این عکس ها در  کار های تروریستی استفاده شود . عکس مکان های مهم  وجود ندارد یا کیفیت عکس ها خیلی پایین است و غیره که بیشتر توضیح نمی دهم تا سرگیجه نگیرید این عکس ها برای استفاده مردم  و برخی شرکت ها دولتی و خصوصی به شرکت گوگل یا شرکت های دیگری که به عکس هوایی با کیفیت پایین نیاز دارند ارسال میشود . انها این عکس را در قالب نرم افزار های مختلف در سایت خودشان  قرار میدهند وقتی با – جی پی اس– گوشی به نرم افراز هایی که این عکس ها را در اختیار دارند وصل میشوید . میتوانید عکس های همان منطقه را که ۶ ماه پیش گرفته شده ببینید. در واقع شما این عکس هوایی را از ماهواره نگرفته اید عکس ها به کمک اینترنت و از طریق یک سایت وارد گوشی  شما شده است  .

اغلب کسانی که با نقشه برداری هوایی  سر وکار دارند مثل  – سازمان ثبت اسناد —اداره جغرافیایی کشور-  و غیره با این نرم افزارها اشنایی کامل دارند و  هر روزه از انها استفاده میکنند حتی اغلب کسانی که تو کافی نت ها مشغول کار هستند  با این نرم افزار ها اشنایی دارند

حالا چطور خودتان عکس هوایی از منطقه زندگی خودتان داشته باشید

اول به این لینک بروید یعنی روی نوشته سبز رنگ زیر  کلیک کنید  یا اگر از گوشی استفاده می کنید با انگشت روی نوشته پایین ضربه بزنید .https://www.google.com/maps/@35.7481531,51.3814418,17z?hl=fa

 

ابتدا نام شهر خودتان را در قسمتی که با فلش قرمز مشخص شده بنویسید 

نقشه شهر رشت در گوگل مپ

نام شهر خودتان را در قسمتی که با فلش قرمز مشخص شده بنویسید

 

روی علامت ذره بین کلیک کنید

روی علامت ذره بین که با فلش های قرمز مشخص شده کلیک کنید تا گوگل  شهر شما را پیدا کند

 

باز کردن منوی کرکره ای

روی خط های کوچک که بالای یکدیگر قرار دارند و با فلش قرمز مشخص شده کلیک کنید تا منوی کرکره ای باز شود

 

انتخاب ماهواره در گوگل مپ برای دیدن عکس هوایی

برای دیدن عکس هوایی در گوگل مپ  روی نوشته ماهواره که با فلش قرمز علامت گذاری شده کلیک کنید

 

بفرمایید این هم عکس ماهواره ای و هوایی از منطقه مورد نظر شما ولی این عکس مال چند ماه پیش است. به دلایل امنیتی هیچوقت عکس همان لحظه را به شما نمی دهند حتی عکس با کیفیت بالاتر را هم به ما که هیچ به هیچ دولتی نمی دهند این ماهواره مال امریکا است عکس با کیفیت و عکس همان لحظه هم مال ارتش امریکا است و ان عکس ها را به هیچ کسی نمیدهد حالا شما فکر میکنید دولت امریکا دلش برای شما سوخته برای رضای خدا جای گنج را به شما نشان میدهد . البته ماهواره ها برای عکس برداری  هستند و توانایی اینکه بتواند چند کوزه طلا را تشخیص دهد ندارد اگر هم داشتند نمیتوانست ان اطلاعات را مستقیم به گوشی شما بفرستد پس فریب نخورید.

حالا با کمی تمرین میتوانید شهر و روستای خود را  از اسمان  ببینید  البته کیفیت و قدرت  عکس برداری این ماهواره ها بسیار بالا است تا جایی که  اگر یک روزنامه تو دست شما باشد میتوانند ان را بخوانند و از ان عکس بگیرند البته به شرط انکه خارج از خانه و در فضای باز باشید ولی هیچوقت این عکس های باکیفیت  را در اختیار  مردم خصوصا مردم  کشورهای دیگر قرار نمیدهند .

حالا افراد کلاه بردار یک برنامه ساده برای گوشی می نویسند تا با کمک – جی پی اس – گوشی و اینترنت و غیره یک عکس هوایی از منطقه مورد نظر به  شما نشان دهد و یک سری اطلاعات تقلبی که نشان دهد تو منطقه شما گنج وجود دارد و بدین وسیله شما را فریب داده و جیب شما را خالی می کنند بار ها گفتم دنبال چیز عجیب و غریب و جادویی که شما را فورا به گنج برساند نباشید برای یافتن گنج باید رنج برد فردی که با این کار اشنایی ندارد. سرش حسابی کلاه میرود پس لطفا افراد کم تجربه دقت کنند و اندک سرمایه ای را که دارند در یک کار و کاسبی سرمایه گذاری کنند و فریب ابزارهای عجیب و غریب را نخورند اگر بهترین دستگاه را داشته باشید باید جای خیلی خوب و مهارت خیلی بالا و دستگاه مناسب – نمیگویم دستگاه چندین میلیونی – دستگاه با کارایی مناسب و البته شانس و خواست خدا تا موفق شوید از قدیم گفتند گنج خواهی در طلب رنجی ببرگنج بدون رنج بدست نمی اید مگر انکه خدا خودش ان را روزی شما گرداند. بدانید و اگاه باشید گنج واقعی مطالعه و دانش اندوزی است موفق پیروز باشید

 

توجه : چندین  نرم افزار  گنج یابی توسط ماهواره به رایگان در کانال های گلکسار  قرار دارد .لازم به تذکر است که  این نرم افزار ها فقط جهت تست  و آزمایش  تقدیم عزیزان شده  تا جلوی ضرر های مالی شما عزیزان گرفته شود  . جهت  استفاده از کانال های تلگرام شرکت گلکسار حتما از  تلگرام اصلی که با فیلتر  شکن  باز میشود  استفاده کنید  .   نرم افزارهای تلگرام  با  نام های دیگر  مشکلاتی دارند  و  شما نمی توانید با  آنها پیام داده  یا چیزی  را دانلود کنید . پس حتما از تلگرام اصلی استفاده کنید.

بهترین و کامل ترین مطالب آموزشی  و کتاب های رایگان فقط در سایت و کانال گلکسار حتما از کانال های تلگرام گلکسار استفاده کنید

 سایت های گلکسار 

www.galexar1.com        —       www.galexar.com

کانال های تلگرام گلکسار   

کانال تلگرام دانلود گلکسار  @galexardl در واقع یک کتاب خانه است

کانال سوال گلکسار شامل سوالات شما و پاسخ های تیم گلکسار @galexarsoal

کانال نشریه دیجیتال گلکسار شامل اخبار و اطلاعیه ها و مطالب جالب و مفید @Galexarco

کانال کاتالوگ گلکسار شامل کاتالوگ . فیلم و مطالب اموزشی محصولات شرکت گلکسار   – @galexarcatalog