عزیزان دقت کنید این کتاب هنوز کامل نشده سعی میکنم  هر هفته به مطالب این کتاب اضافه کنم پس از پایان یافتن کتاب میتوانید ان را دانلود کنید .

آموزش و شناخت جادوی واقعی 

( آیا جادو واقعا وجود دارد)

در این کتاب به این سوال ها جواب داده میشود :

آیا جادو واقعا وجود دارد؟ چگونه و با چه روشی میتوان جادو را یاد گرفت ؟  گوی بلورین و قالیچه پرنده واقعیت دارد ؟ آیا مطالب کتاب های علوم غریبه درست است و با انجام گفته های کتاب واقعا می توان کسی را  جادو  کرد؟

این کتاب با برسی کتاب های مختلف علوم غریبه و همچنین کتاب های علمی که توسط تحقیقات علمی دانشمندان تهیه و اماده شده است از انجایی که مطالب این کتاب از کتاب ها و منابع  مختلف همچنین ازمایش و تحقیقات خودم گرداوری شده اگر در قسمت هایی کمبودی وجود دارد به بزرگی خودتان ببخشید  

در ادامه هر قسمت که از تحقیقات دانشندان سخنی به میان اید منابع و کتاب ها را معرفی میکنم تا عزیزان بتوانند منابع اصلی را با دقت بیشتری مطالعه کنند

تلاش  میکنم تا از لابلای کتاب های علوم غریبه و کتاب های علمی واقعیت جادو را اشکار کنم امیدوارم از مطالعه ان لذت ببرید

—————————————————————————————————————————— در همین ابتدای کتاب بگویم جادوی واقعی داخل کتاب های علوم غریبه وجود ندارد بیشتر مطالب این کتاب ها اشتباه است و انجام گفته های این کتاب ها بسیار خطر ناک است 

این سوال پیش می اید  اگر گفته های این کتاب ها اشتباه است پس چرا این کتاب ها نوشته شده اند؟

جواب :

بیشتر کتاب های علوم غریبه جهت فریب مردم نوشته شده اند . یکی از اسرار مهم جادوگری فریب است جادوگر با فریب دادن مردم  خود را جادوگری قدرتمند معرفی میکند  با اینکار دو اتفاق مهم روی میدهد اول اینکه مردم از او و از قدرت زیاد او می ترسند و دستورات او را اجرا میکنند و همین ترس باعث میشود تا کسی به فکر آزار جادوگر نباشد . ولی مهم ترین قسمت این فریب تلقین است. وقتی یک جادوگر با روش های مختلف نشان دهد که جادوگر قدرتمندی است و مردم حرف او را باور کنند فقط کافی است که بگوید من فلان شخص را طلسم کرده ام و او تا فردا می میرد . ان فرد با شنیدن این خبر از ترس سکته میکند و میمیرد .پس تلقین بسیار مهم است جادو گر با انجام مراسم عجیب و ترسناک یا نشان دادن ابزار های عجیب مثل  کتاب های جادو مجسمه های عجیب گوی جادو و اینه جادو و غیره مردم را می ترساند البته برخی از این ابزار ها و روش ها تا اندازه ای کاربرد دارند که در جای مناسب توضیح  لازم داده میشود .پس در ابتدا تلقین بسیار مهم است . دلیل دیگر ایجاد چنین کتاب هایی کلاه برداری است . که در ادامه یک نمونه ان توضیح داده شده. این روش کلاه برداری امروزه فراوان به چشم می خورد کتاب های تقلبی جادو یا نقشه و علائم گنج تقلبی انقدر زیاد شده که واقعا شناسایی راست و دروغ از یکدیگر واقعا سخت شده است . از طرفی کتاب های جادوی واقعی هم وجود دارند ولی دقت کنید جادو یک علم است و جادوگران واقعی دانشمندانی هستند که رازهای جادو را کشف میکنند .پس حتما در کتاب های انها اشتباه هم وجود دارد. پس ممکن است در یک مورد خاص مطالب یک کتاب درست و در مورد  دیگر مطالب همان کتاب ناقص یا کاملا اشتباه باشد. اگر فکر میکنید به راحتی مطالب یک کتاب را دنبال میکنید و نتیجه درست میگیرید باید بگویم کاملا اشتباه میکنید . یک فرد معمولی نمی تواند مطالب درست یا غلط  این کتاب ها را به راحتی تشخیص دهد. لازمه این کار آشنایی کامل و فراوان به علم روانشناسی است و البته یک روانشناس با هوش و  اهل مطالعه و تحقیق. پس می بینید کار ساده ای نیست. شاید برای شما عجیب باشد روانشناسی چه ربطی به جادو دارد؟ حتما با مطالعه این کتاب جواب سوال تان را پیدا میکنید . من تلاش میکنم قسمت های مختلف علوم غریبه را به زبان ساده و علمی به دور از خرافات و دروغ برای عزیزان توضیح دهم.   

 

 

 


این فصل تلقین 

 

تلقین چیست؟

 داستان واقعی شماره یک . .تلقین چیز عجیبی است . توصیف ان در چند جمله امکان ندارد پس سعی میکنم با چند داستان واقعی معنی و مفهوم- تلقین – را توضیح دهم دانشمندان رشته داروسازی تعدادی بیمار را که بیماری انها قابل درمان نبود را برای تست یک داروی جدید به یک مرکز علمی دعوت کردند تعداد بیماران برای یک چنین ازمایشی معمولا ۱۰۰ نفر است -به هر یک از انها یک کپسول بزرگ به رنگ قرمز داده شد کپسول انقدر بزرگ بود که واقعا خوردن ان با اب بسیار سخت بود به بیماران گفتند این دارو بسیار گرانقیمت و مواد ان بسیار کم یاب است و تا کنون روی صدها نفر جواب مثبت داده و بیماری انها را کاملا درمان کرده و شما بسیار خوش شانس هستید که بصورت رایگان از این دارو استفاده میکنید وگرنه قیمت هر قرص صد ها دلار است و هر کسی توانایی خرید ان را ندارد تمام کارکنان و پرستاران این مرکز علمی دائم از قدرت و توانایی این دارو و معجزات درمانی ان صحبت میکردند – بعد چند هفته ۸۰ درصد بیماران بصورت شگفت انگیزی درمان شدند و باقی بیماران هم به مقدار ۸۰ درصد درمان شدند واقعا داروی معجزه اسایی بود – ولی مرکز غذا و دارو ی امریکا اجازه تولید و فروش ان را نداد فکر میکنید چرا ؟؟؟ . . فکر میکنید داخل این کپسول بزرگ قرمز رنگ چه ماده گرانقیمتی وجود داشت ؟ ؟ . .داخل این کپسول بزرگ چیزی جز شکر وجود نداشت همین شکر معمولی و ارزان قیمت . پس چطور مقدار کمی شکر بیمار انی را که قابل درمان نبودند را درمان کرد ؟؟ . .راز این درمان معجزه اسا چیست ؟ راز ان فقط تلقین است . بیماران را به یک ازمایشگاه بزرگ بردند تعداد زیادی دانشمند و پزشک از معجزات درمانی دارو دائم صحبت میکردند قیمت دارو بسیار گران بود دارو قرمز رنگ و بزرگ بود و همه اینها باعث شد تا بیماران باور کنند این دارو معجزه میکند تلقین یعنی باور کردن قلبی یک چیز اعتقاد قلبی به یک چیز یا یک فرد یا دارو – همین اعتقاد و ایمان باعث تقویت سیستم دفاعی بدن شده و باعث درمان بیماری میشود

 حتما بارها شنیده اید در فلان جان درختی هست که معجزه میکند و بیماران را درمان میکند یا دعا نویسی هست که معجزه میکند و با یک دعا بیمار را درمان میکند شما باور نمیکنید ولی با کمال تعجب میبینید بیماران درمان میشوند دلیل چیست ؟ دلیل اعتقاد و ایمان به ان فرد یا ان چیز است و یکی از راز های علوم غریبه و جادوی واقعی همین تلقین است که استفاده از ان به مهارت و دانش فرد بستگی دارد این دانش در کتاب های جادو و علوم غریبه وجود ندارد بیشتر مطالب این کتاب ها گمراه کننده هستند جادوی واقعی در کتاب های روانشناسی پنهان شده جادوی واقعی علم و دانش است شما در ارزوی خود دنبال قالیچه پرنده هستید علم ان را فراهم کرده هواپیما همان قالیچه پرنده واقعی است عزیزان جادو ی واقعی در علم و کتاب های علمی پنهان شده است.

————————-

برسی طلسم  کشتن  توسط جادوگر 

این قسمت اماده نیست

 

 

——————–

برسی طلسم زامبی توسط جادوگران 

حتما همه شما  فیلم هایی در باره زامبی ها دیده اید در این فیلم ها یک بیماری عجیب مردم را به زامبی تبدیل میکند البته این فیلم ها خیالی است ولی شاید باور نکنید طلسم زامبی واقعا وجود دارد و جادوگرانی هستند که دشمنان خود را طلسم و به زامبی تبدیل میکنند . این قسمت از کتاب تحقیقات دانشمندان در باره طلسم زامبی است.

حتما خیلی ها با شنیدن طلسم زامبی از خنده روده بر میشوند . این دیگر چه چرندیاتی است . اما عجله نکنید کمی صبر کنید و مطالب را مطالعه کنید تا راز طلسم زامبی را برای شما اشکار کنم

فیلم های زامبی از روی داستان های واقعی تهیه شده ولی سازندگان فیلم ها با تغییرات زیاد فیلم های هیجان انگیز و ترسناکی ساخته اند که بیشتر ان واقعیت ندارد . و اما طلسم زامبی چیست ؟ و تحقیقات علمی ما را به کجا می برد ؟

در شرق اسیا جادوگرانی هستند که دشمان خود را به زامبی تبدیل میکنند .  طلسم زامبی چطور عمل میکند و کسی که زامبی میشود چه اتفاقی برایش می افتد . باید بگویم طلسم زامبی واقعا  دردناک  و وحشت ناک است . وقتی کسی با را با زامبی شدن طلسم میکنند . فرد می میرد حتی پزشکان تایید میکنند که او مرده است . ولی در واقع فرد نمرده تمام بدنش کاملا فلج شده . ضربان قلب او انقدر کم است که توسط هیچ دستگاهی قابل شناسایی نیست البته ممکن است با نوار مغزی بتوان زنده بودن فرد را ثابت کرد ولی در کشورهای جهان سوم  و خصوصا در بین روستا ها چنین ابزاری وجود ندارد در ایران هم  هر کسی قلبش از کار بیفتد می گویند او مرده است و پزشکان مغز  فرد را ازمایش نمی کنند .   نگران نباشید در ایران کسی طلسم زامبی را بلد نیست من هم فقط قسمت کوچکی از راز ان را  میدانم . 

به هر حال همه فکر میکنند فرد مرده او را برای دفن اماده میکنند همه روی جسدش گریه میکنند. کسی نمیداند او را با زامبی شدن طلسم کرده اند . فرد بیچاره زنده زنده دفن میشود و با زجر عذاب می میرد . ولی در بیشتر موارد فرد قبل از اینکه کاملا بمیرد .شروع به تنفس می کند فلج شدن دست و پایش کم کم از بین می رود و سعی میکند از قبر بیرون بیاید . روز بعد خانواده این فرد بچاره یا جنازه فرد را هنگام خارج شدن از قبر پیدا میکنند و یا فرد مرده را در حال راه رفتن می بینند .ولی این شخص دیگر هیچوقت ان ادم قبلی نمی شود . نترسید کسی را گاز نمی گیرد و این طلسم واگیر دار نیست پس اطرافیان او زامبی نمیشوند ولی او  مثل افراد گنگ و گیج به این طرف ان طرف میرود قادر به حرف زدن  و کار کردن نیست  و خانواده او باید به زحمت به او غذا بدهند. اینجا است که همه می فهمند این بیچاره را طلسم کرده و به زامبی تبدیل کرده اند .  

و حالا طلسم چگونه انجام میشود.  حتما فکر میکنید با نوشتن و یا خواندن کلمات جادویی . نه اینطور نیست بیشتر  دانش علوم غریبه از چند  علم مختلف تشکیل شده است .که یکی بخشهای  ان علم کیمیا است  و به زبان امروزی به ان   علم شیمی میگویند و کتاب های ان همه جا هست و این علم شاخه های  مختلفی دارد مثل دارو سازی ساخت انواع سم و غیره . ما در علوم غریبه به دو قسمت این علم نیاز داریم. ساخت انواع سم   برای کشتن و ساخت انواع دارو برای شفای بیماران . یادم می اید که ۵۰ سال پیش در برخی از نقاط ایران وقتی کسی بیمار میشد بجای اینکه دکتر برود پیش جادوگر می رفت و او چیزی به بیمار می داد و می گفت این تبرک فلان جا است یا یک معجون جادویی  است و غیره ولی در واقع یک دارو برای درمان به بیمار می داد. هیچوقت جادوگر راز خود را به کسی نمی گفت و معمولا با نوشتن کتاب های عجیب بی سر و ته و نشان دادن ان به مردم ان را متعجب می کرد  .

 

نوشتن کتاب جادو برای کلاه برداری

 

در زمان قدیم کتاب چیز با ارزشی بود چرا ؟ چون چاپخانه وجود نداشت و کتاب ها همه دست نویس بود . فکر نکنید کلاه برداری چیز جدیدی است .  کلاه برداری از هزاران سال قبل وجود داشته  و افراد باهوش و حقه باز با روشهای مختلف کلاه برداری میکردند .یکی از این روش ها نوشتن کتاب های طلسم و جادو بود این کتاب ها را از روی قصد بسیار عجیب و راز گونه می نوشتند  معمولا کسی از مطالب کتای چیزی نمی فهمید پس ان را با دروغ های مختلف مثل اینکه این کتاب با رمز نوشته شده و از فلان کس به من به ارث رسیده یا ان را از کسی دزدیده ام  و اگر کسی راز  نوشته های رمزگونه کتاب را بفهمد  اهن را به طلا تبدیل میکند زنان زیبا را عاشق خود میکند و دشمان خود را به راحتی فرمان بردار خود میکند و غیره  این کتاب ها را به افراد پولدار و تشنه قدرت قالب میکردند . و تا شخص متوجه شود سرش کلاه رفته ۳۰ سال گذشته است . یکی از معروف ترین  و زیبا ترین کتاب های جادو  که هنوز هیچکس نتوانسته  رمز نوشته هایش را پیدا کند و مطالب ان را بخواند  کتاب نکرونومیکون رستاخیز  مردگان  است دانشمندان پس از برسی فراوان متوجه شدند برای نوشتن این کتاب از هیچ رمز و زبانی  استفاده نشده فقط یک کتاب بزرگ و زیبا جهت کلاه برداری است . و نوشته ها و علائم ان بی معنی است .

حالا این سوال پیش می اید چرا  برخی از این کتاب ها در موزه نگهداری میشوند ؟ این کتاب ها به عنوان یک کتاب جادو در موزه نگهداری نمیشوند  از  انها به عنوان یک اثار باستانی نگهداری میشود همانطور که از نامه های عاشقانه پادشاهان قدیمی نگه داری میشود . برخی از سایت ها و افراد برای جلب توجه از این کتاب ها تعریف های عجیب و غیر واقعی میکنند پس هر چیزی را که میشنوید باور نکنید 

 ==================

برسی خانه ارواح شرور  یا جن زده

و معرفی کتاب های علمی در این زمینه

=========================

پیشگویی و فالگیری تا چه اندازه واقعیت دارد؟

برسی انواع روش های مختلف  فالگیری و پیشگویی از اینده  یا روشن بینی:

 

داستان زندگی بزرگترین پیشگو ادگارکیسی

 

===============

شعبده بازی یک شاخه دیگر از علوم غریبه

 

 

===============

علوم باطنی راز واقعی علوم غریبه 

علوم باطنی یا  علوم ذهنی چیست

انسان های عجیب با قدرت های عجیب

 

============

نیروی نهان هستی

برسی فیلم راز

 

============

برگردان هایی از  فیلم های مستند  در باره چیزهای عجیب

===

دلایل مختلف دیدن موجودات عجیب مثل جن

 

==========

تله های عجیب که ایجاد توهم میکند

چگونه در هزارن سال پیش در معابد یونان  با ایجاد توهم مردم را فریب میداند

راز برخی از حقه ها که نشان از داشتن جن و موکل است

========

عزیزانی که در پی کتاب های علوم غریبه هستند توجه کنند

شما واقعا فکر میکنید با نوشتن چند کلمه روی کاغذ یک کار عجیب اتفاق می افتد ؟

یا فکر میکنید می توانید انواع موجودات عجیب را ظاهر کرده و از انها در باره یافتن گنج یا از بین بردن دشمن استفاده کنید ؟

اگر این کار به این سادگی است پس چرا کسانی که استاد علوم غریبه هستند برای پول برایتان دعا می نویسند؟ 
چرا خودشان گنج را برای خودشان پیدا نمی کنند چرا از مامورین نیروی انتظامی می ترسند. چرا با یک دعا  همه را نابود نمی کنند.

عزیزان اینقدر ساده نباشید نمی خواهم بگویم جادو وجود ندارد

ولی برای اینکه جادو کنید  اول باید جادوگر شوید برای جادوگر شدن باید ریاضت بکشید. مثل آموزش گام به گام که از درس های علوم غریبه است . شاید برای استاد شدن برای ردیابی باید سال ها تمرین کنید . علوم غریبه در واقع تمرین دادن ذهن و مغز برای کارهای عجیب است همه استاد نمی شوند کار و تمرین ردیاب بی خطر است ولی روش هایی وجود دارد که در ردیاب با انتن و کارهای دیگر زود تر استاد می شوید شاید چند ماه ولی اگر در تمرین ها اشتباه  کنید احتمال ایجاد انواع بیماری های روانی و حتی مرگ وجود دارد.

علوم غریبه شاخه های مختلفی دارد برخی از شاخه های ان ساده است

شاید باور نکنید یکی از شاخه های علوم غریبه شعبده بازی است در زمان قدیم با انواع حقه ها و کلک ها مردم را فریب میدادند و هنوز هم این کار را میکنند و بعد میگفتند ما این کار را انجام میدهیم چون موکل و جن غبره داریم. بیشتر مطالب کتاب های علوم غریبه که تو سایت ها به فروش میرسد   اشتباه و نادرست است.کمی فکر کنید اگر خود شما یک کتاب جادوی واقعی داشتید یک کپی از ان را می فروختید .من که نمی فروختم شاید کسی که کتاب را از من بخرد با همان کتاب بلایی سرم بیاورد پس لطفا کمی  دقت کنید راه ساده برای رسیدن به ارزو ها وجود ندارد باید با مطالعه کتاب های درست خوب فکر کنید و راه درست را پیدا و پس از ان بسیار تلاش کنید تا موفق شوید علوم غریبه واقعی علوم ذهنی یا علوم باطنی است و شخص باید ذهن و مغز خود را برای کار های عجیب پرورش دهد و این کار ساده ای نیست و معمولا به سال ها تمرین درست و استعداد نیاز دارد همه در هر کاری استاد نمیشوند حتی در علوم باطنی -یکی فقط توانایی پیشگویی اینده را دارد و یکی میتواند جای چیزها را پیدا کند و  یکی در اسمان پرواز کند و دیگری بیماری را با دست زدن شفا دهد و هیچکس در همه انها مهارت  ندارد.

===============  

خطرات بازشدن چشم سوم مدیتیشن و خود هیپنوتیزم

 

برخی عزیزان برای رسیدن به مهارت ها و توانایی های خاص مثل پیشگویی یا مهارت بیشتر در کار با ردیاب از مدیتشن و خود هیپنو تیزم استفاده میکنند لازم به توضیح است استفاده از این روش ها برای همه مناسب نیست افراد زیادی در بیمارستان ها در قسمت جراحی مشغول کار هستند ولی برخی افراد با دیدن خون از هوش میروند این افراد هر چقدر دانش و مهارت داشته باشند و یا تلاش کنند با دیدن خون از هوش میروند و قادر به تمیزکردن زخم و یا جراحی نیستند آموختن مهارت های ذهنی هم نیاز به توانایی درک و تحمل ان شرایط را دارد برخی عزیزان با زیاده روی در تمرین های تمرکز دچار مشکل شده و حتی به روان پزشک مراجعه کرده اند لازم به توضیح است این افراد استعداد خوبی در زمینه علوم ذهنی داشته و برخی موفقیت های بسیار زیادی در کار با ردیاب داشته اند ولی درست مثل جراحی که از خون میترسد و از هوش میرود ترس ها و نگرانی هایی باعث شده تا روان این عزیزان بیمار شود افرادی که در جستجوی مهارت های علوم باطنی یا ذهنی هستند باید به نکات زیر توجه کنند فقط افراد بسیار شجاع . کنجکاو و دقیق که از چیزی نمی ترسند میتوانند تا اندازه ای از اسیب دور بمانند و در این زمینه موفق شوند

چه کسانی نباید دنبال علوم باطنی -علوم ذهنی – علوم غریبه بروند

کسانی که از جن و پری و روح موکل و غیره خیلی میترسند یا خیلی خیلی به وجود این موجودات و اثرات انها در زندگی انسان اعتقاد دارند و یا افرادی که خیلی وسواس دارند و نگران هر چیزی هستند مثلا وقتی بیمار میشوند به شدت نگران هستند حتی حاظرند به دکتر پول بدهند تا دکتر به دروغ بگوید شما بیمار نیستید یا از ترس اینکه دکتر بگوید شما بیمار هستید دکتر نمی روند از تاریکی و تنهایی میترسند فکر میکنند برخی حیوانات با عجنه و شیطان ارتباط دارند کسانی که فکر میکنند ممکن است یکی انها را طلسم کرده یا جادو شده اند کسانی که فکر میکنند موجوداتی با انها صحبت میکنند بهتر است دنبال این کارها نروند و گرنه برای خودشان دردسر تولید میکنند دقت کنید این افراد امادگی زیادی برای بیماری اعصاب و روان دارند و اموختن علوم باطنی و یا ذهنی فشار زیادی روی مغز و ذهن انها ایجاد میکند که هر کسی برای تحمل ان اماده نیست

 توضیح علمی این موضوع

انسان دارای چندین حس است حس بویایی -شنوایی – بینایی -لامسه ولی یک حس دیگر هم هست که زیاد از ان صحبت نمیشود و ان حس ششم است حس ششم یعنی درک محیط اطراف بدون استفاده از حس هایی مانند بویایی -شنوایی – بینایی -لامسه اولین چیزی که همه باید بدانند این است که حس های بویایی -شنوایی – بینایی -لامسه انسان بدون خطا نیست یعنی هر چه میبینید واقعا درست نیست گاهی شما چیزی را میبینید که واقعا وجود ندارد یا چیزی را میشنوید و یا حس میکنید که وجود ندارد.

درک محیط اطراف با حس ششم هم خطا دارد و اگر با خطا های حس ششم اشنایی نداشته باشید حتما گرفتار میشوید لازم به توضیح است با حس ششم بدون داشتن چشم و گوش میتوانید ببینید و بشنوید و اگر با خطا های این حس اشنا نباشید و فکر کنید هر چه دیده و شنیده اید درست است حتما دچار گرفتاری های بزرگی میشود اگر کسی در تمرین ها تمرکز زیاده روی کند ممکن است چیزهایی ببیند یا بشوند که واقعی نیستند معمولا اگر تمرکز ذهنی مدت زیادی ادامه داشته باشد ممکن است شخص وارد خلسه شود در این حالت حس ششم انسان یا چشم سوم فعال میشود که به ان چشم دل هم میگویند ممکن است در این حالت بتوانید پشت دیوار را هم ببینید ولی هر چه میبینید واقعی نیست باید با دقت و تمرین زیاد واقعیت و توهم را از یکدیگر تشخیص دهید و بدون داشتن استاد و یا مطالعه فراوان این کار امکان ندارد معمولا در حالت خلسه تمامی ترس ها و نگرانی ها خودنمایی میکند و تمام چیزهایی که خیلی از ان میترسید به سراغ شما می اید مثلا کسانی که از عجنه میترسند موجودات عجیب را میبینند و اگر باور کنند این موجودات واقعی هستند این موجودات خیالی انها را رها نمیکنند من افراد زیادی را دیده ام که با تمرین ها و کارهای اشتباه به ذهن خودشان صدمه زده اند و همه جا جن و پری میبینند در حالی که تمام چیزهایی که میبینند بر اثر بیماری ذهنی است البته افرادی هم هستند که بدون انجام دادن هیچگونه تمرین خاصی موجودات عجیب را میبینند این افراد حتما باید با یک جراح مغز صحبت کنند گاهی وجود یک تومور مغزی باعث بد کار کردن مغز و دیدن موجودات عجیب میشود البته چند نوع بیماری اعصاب روان هم هست که باعث دیدن چیزهای عجیب میشود شاید تعجب کنید برخی میتوانند صدا ها را ببینند بله تعجب اور است صدا که دیدنی نیست تا مدت ها پزشکان فکر میکردند این افراد دروغ میگویند ولی امروزه با استفاده از اسکن مغزی متوجه شده اند بخش بینایی مغز این افراد به قسمت شنوایی کاملا چسبیده است و انها هر چه را که میشنوند بصورت رنگ هایی در هوا میبینند در پایان فکر نکنید هر چه میبینید و می شنوید حتما درست است

سعی میکنم ادامه این مقاله را  با عکس و مطالب و مثال های بیشتر ادامه دهم