اخبار حس ششم و توانایی های خاص انسان

برای آشنایی بیشتر عزیزان با حس ششم و توانایی های عجیب. تمام اخبار و اطلاعات  در باره حس ششم و انسان هایی با توانایی های عجیب را در این قسمت قرار میدهیم امید وارم  برای همه عزیزان جالب و مفید باشد .


نمایش عبورشمشیر از بدن بدون درد و خونریزی! در سال ۱۹۴۵

آقای – مرین داجوMirin Dajo-بدلیل سوراخ کردن بدنش بدون جراحت و خونریزی در سال ۱۹۴۵ به شهرت رسید وجامعه پزشکی و دانشمندان  رابهت زده کرد

 

 Mirin Dajo
میرین داجو با نمایش عبور شمشیر از بدنش در حضور تماشاچیان و پزشکان بدون درد و خونریزی. او در ۳۳ سالگی متوجه شد که بدنش زخم نمی شود و به نمایش این توانایی خود برای عموم  مردم پرداخت تا جائیکه در برنامه معرفی خود برای مجله تایم آب جوش و آهن مذاب خورد  . و  دوبار از فاصله ی نیم متری به سرش شلیک شد. -میرین داجو- ی هلندی در سال هزار و نهصد و چهل و هشت میلادی و در۳۶ سالگی برای تمرکز در حالت خلسه خوابید اما پس از سه روز متوجه شدند وی درگذشته است,  در کالبد شکافی علت مرگ وی را پارگی شاهرگ تشخیص دادند

 

 

دانلود و دیدن فیلم 

 

 


کودک بسیار عجیب تبریزی با بدنی مانند آهنربا+عکس

کودک بسیار عجیب تبریزی اهن ربای انسانی

کودک بسیار عجیب تبریزی اهن ربای انسانی

بدن یک کودک شش ساله در تبریز اجسام مختلف آهنی و الکترونیکی را به خود جذب می کند. بدن متین درویش سی دی ، کنترل تلویزیون ، تلفن همراه و اجسام آهنی را به راحتی به خود جذب و مثل یک آهن ربا عمل می کند.وی می گوید: چند روز پیش عکس های یک مجله علمی را تماشا می کردم که به عکس یک کودک خارجی برخوردم که قاشق و چنگال به بدنش چسبیده بود. از روی کنجکاوی این آزمایش را روی بدن خودم انجام دادم و با تعجب بدن خودم هم مثل آهن ربا قاشق و چنگال را جذب کرد، بلافاصله با هیجان پیش پدر و مادر آمدم که موجب شگفتی و تعجب فراوان آنان شد.

 
کودک بسیار عجیب تبریزی اهن ربای انسانی

کودک بسیار عجیب تبریزی اهن ربای انسانی

متخصص پزشکی هسته ای در خصوص این پدیده عجیب و نادر گفت : احتمال اینکه چرخش پروتون در داخل سلوهای بدن موجب ایجاد جاذبه شود، وجود دارد. دکتر شهرام دبیری افزود: ولی در کل این پدیده غیرطبیعی بوده و نمونه آن تاکنون حداقل در آذربایجان شرقی دیده نشده است.

کارشناس پزشکی هسته ای و استاد دانشگاه تبریز نیز در این خصوص گفت : این اتفاق یک پدیده متافیزیکی است که احتمال دارد با جابه جا شدن عناصر موجود در بدن این ویژگی ایجاد شده باشد. دکتر پرویز شفیعی اظهار کرد: افزایش آهن بدن نمی تواند عامل این پدیده نادر باشد، چرا که موجب ایجاد بیماری تالاسمی در کودک می شد، در صورتی که او کاملا سالم است.

بنا به گفته پدر این کودک پزشکان با انجام آزمایشات لازم سلامت کامل بچه را تایید کرده اند. گفته می شود اثرات مغناطیسی بیشتر در قسمت های قفسه سینه و شکم این کودک محسوس است.


دانشمندان موفق به کشف حواس ناشناخته‌ای در انسان شدند

 

ما انسان‌ها دارای حس‌ها و ادراکی هستیم که علم زیست شناسی آنها را حواس پنجگانه نام نهاده است. این حواس ما را در درک بهتر از محیط پیرامون و عناصر و پدیده‌ها یاری می‌کنند و درواقع وسایل ارتباطی بدن با محیط خارج است. برای مثال اگر درگاه‌های ورودی یک کامپیوتر را در نظر بگیریم شاید کیبورد و موس حکم دهان ما، وب کم‌ها حکم چشمان و میکروفون حکم گوش‌های ما را داشته باشند.

حس بویایی انسان را قادر می‌سازد تا رایحه‌های موجود در طبیعت را تشخیص دهد، حس شنوایی از طریق تغییر بسامد امواج صوتی به مغز این امکان را می‌دهد که صداهای اطراف را شناسایی کرده و آنها را از یکدیگر تشخیص کند. علم کنونی بشر تاکنون توانسته این ۵ حواس حیاتی را در بدن انسان تشخیص دهد اما به احتمال زیاد بدن ما دارای حواس نا شناخته دیگری است. یکی از این حواس ناشناخته همان حس ششم است که درواقع چیزی فراتر از سایر حس‌های فیزیکی ماست.

پرندگان و سایر موجودات زنده نیز دارای حواس پنجگانه هستند اما میزان قدرتمندی آنها متفاوت است چراکه هر موجود زنده بنابر نیازهای خود و شرایط زندگی توانسته تعدادی از حواس خود را ارتقا دهد. برای مثال پرندگان دارای چشمانی بسیار تیزبین‌تر از سایر موجودات هستند یا پستانداران دارای مشامی فوق‌العاده قوی هستند.

این حواس حیوانات را یاری می‌کنند که خطر را شناسایی کرده و مواقع شکار بتوانند بهتری عملکرد را داشته باشند. شاید جالب باشد بدانید چگونه پرندگان مسافت‌های بسیار طولانی اغلب تا چندین هزار مایل را بدون گم کردن راه می‌پیمایند و درنهایت به مقصد اصلی خود می‌رسند؟!

پرندگان از طریق حسی به نام magnetoreception که می‌توان آن را حس ششم یا حس تشخیص میدان مغناطیسی نام نهاد. پرندگان با استفاده از این حس می‌تواند جهات جغرافیایی را از طریق میدان مغناطیسی کره زمین تشخیص داده و همانند یک GPS مسیر خود را که یک مهاجرت حماسی است دنبال می‌کنند.

دانشمندان بر این باورند که انسان نیز دارای حسی مشابه magnetoreception است. دکتر Joe Kirschvink یکی از محققین موسسه فناوری کالیفرنیا یکی از طرفداران این ایده ژئوفیزیکی است و به‌شدت معتقد است که بشر نیز توانایی تشخیص میدان مغناطیسی زمین را دارد در همین میان او توانست در یکی از کنفرانس‌های ماه آوریل نتایج خیره‌کننده آزمایش خود را بر روی حس ششم بشر ارائه دهد

 

طبق تحقیقات و آزمایش‌های انجام شده مشخص شد که حس ششم یا همان magnetoreception (جذب آهنربایی) در طیف گسترده‌ای از موجودات و انسان‌ها وجود دارد حتی این توانایی در موجودات میکروسکوپی مانند باکتری‌ها نیز وجود دارد چراکه هنگامی‌که دانشمندان دسته‌ای از باکتری‌ها را در معرض میدان مغناطیسی قرار دادند مشاهده کردند که این موجودات بسیار کوچک همانند قطب‌های آهنربا منظم شده و در یک راستا قرار گرفتند.

Kirschvink بر همین اساس اعلام کرد که اغلب پستانداران همانند سگ این توانایی را در خود پرورش داده‌اند. انسان نیز چنین توانایی را در وجود خود دارد اما به دلیل بهره نبردن از آن طی هزاران سال، روش استفاده از آن را فراموش کرده است.

دکتر Kirschvink باوجود تمام مخالفت‌ها ناامید نشد و به انجام آزمایش‌هایی پرداخت که نتایج آنها بسیار شگفت‌انگیز بود. او و تیم تحقیقاتی‌اش از عده داوطلب درخواست کردند تا در میدان مغناطیسی دواری که حول مرکز مشخصی می‌چرخید قرار گیرند سپس از طریق دستگاه‌هایی مخصوص اقدام به‌ اندازه‌گیری امواج مغری آنها کردند.

کشف حواس ناشناخته‌ای انسان

کشف حواس ناشناخته‌ای انسان

 

آنها دریافتند هنگامی‌که میدان مغناطیسی در جهت خلاف عقربه‌های ساعت می‌چرخد، سلول‌های عصبی مغز در پاسخ به این تغییرات شروع به تولید فرکانس‌ها و امواج الکتریکی خاصی می‌کنند. ازآنجایی‌که تنها متغیر این آزمایش جهت چرخش میدان بود آنها با اعتمادبه‌نفس بیان کردند که انسان به‌طور ذاتی قابلیت تشخیص میدان‌های مغناطیسی و جهت‌یابی از طریق آنها را دارد اما طی سالیان دراز نحوه استفاده از آن را فراموش کرده‌ است

 

 


حس ششم مغناطیسی در انسان ها

 

انسان ها حس ششم مغناطیسی دارند

انسان ها حس ششم مغناطیسی دارند

همه می دانند که پرندگان با استفاده از حس ششم مغناطیسی راه های خود را در طول مسافت های بزرگ با هماهنگ کردن خود و میدان مغناطیسی پیدا می کنند. با این حال برخی از دانشمندان بر این باورند که تشخیص مغناطیس سیاره در تمام حیوانات از جمله انسان ها وجود دارد.

در میان طرفداران این ایده یک ژئوفیزیکدان از موسسه فناوری کالیفرنیا معتقد است که نتایج حاصل از یک مطالعه اثبات می کند که مردم توانایی تشخیص میدان مغناطیسی را دارند.

حس تشخیص مغناطیس زمین یا Magnetoreception در طیف گسترده ای از موجودات مشاهده شده است. از جمله می توان برخی از باکتری های اساسی را نام برد که وقتی در نزدیکی آهن ربا قرار می گیرند خود را با قطب های آن هم تراز می کنند. این باعث شده است محققان گمان کنند که اکثر پستانداران امروزی این توانایی را از اولین اجداد خود نگه داشته اند. سگ ها برای مثال در امتداد محور شمال به جنوب سیاره روده خود را خالی می کنند. لاک پشت دریایی، دلفین ها ، زنبور عسل و … همه می توانند با این توانایی نقشه سیاره را بفهمند.

بزرگترین مشکلی که محققان با آن روبرو هستند این است که نمی دانند این توانایی چگونه کار می کند. محققان نتوانسته اند اندام بیولوژیکی که عملکرد شناخت مغناطیس را انجام می دهد پیدا کنند، حتی در حیواناتی که به صراحت این حس ششم در آن ها وجود دارد.

بنابراین با این که Kirschvink محقق این مقاله متقاعد شده است که انسان در واقع این توانایی را حفظ کرده است اما او هیچ ایده ای ندارد که کدام عضو این کار را انجام می دهد.

در آزمایشی محققان یک میدان مغناطیسی چرخان وقتی که امواج مغزی شرکت کنندگان را اندازه گیری می کردند عبور دادند. آنها دریافتند زمانی که میدان مغناطیسی خلاف جهت عقربه های ساعت چرخانده شد، سلول های عصبی خاصی در پاسخ به این تغییر با افزایش فعالیت الکتریکی همراه بودند.

از آنجا که تنها متغیری که تغییر می کند جهت میدان مغناطیسی است محققان با اطمینان می گوید که این فعالیت تنها در پاسخ به آن بوده است. آنها نتیجه گیری کردند که این شواهد نشان از حس تشخیص مغناطیس است.

 

مقاله جدید: به عزیزان علاقه مند به ردیاب و ردیابی توصیه میکنیم قبل از خرید و ساخت هر نوع ردیاب مقالات زیر را مطالعه کنند

آموزش گام به گام ردیابی با ردیاب آنتنی و شاقولی( قسمت اول)

آموزش گام به گام ردیابی با ردیاب آنتنی و شاقولی( قسمت دوم)

 

کلمات کلیدی: حس ششم،نیروی مغز،نیروی ذهن،قدرت های انسان،قدرت مغز،ردیابی مغز،ردیابی آهنربایی،جذب آهنربایی ، نیروی ذهن برتر،میدان مغناطیسی مغز