آموزش کار با ردیاب های انتنی از هر نوع – فرکانسی -خوراک خور – ساده(ردیاب های گمانه زن)

 

توجه بهتر است اول مقاله – آشنایی با انواع ردیاب – را مطالعه کنید این مقاله را می توانید از سایت و یا کانال های گلکسار دانلود کنید

اول از همه بگویم چیزی به نام فرکانس طلا یا نقره وجود ندارد
دو عدد میله مسی یا برنجی هم بسمت طلا منحرف نمی شود  این گونه ردیاب ها جزء ابزار های الکترونیک به حساب نمی اید و از نظر علم  الکترونیک -فیزیک و شیمی هم مورد قبول نیستند پس این همه داستان بر سر ردیاب ها از کجا امده است
ایا تا کنون کسی با اینگونه ردیاب ها موفق به پیدا کردن چیزی شده ؟
بله کسانی توانسته اند با استفاده از دو عدد میله برنجی یا مسی  گنج پیدا کنند جواب تمام سوال های شما در باره ردیاب را در مقاله – آشنایی با انواع ردیاب پیدا میکنید

توجه : نکته خیلی مهم :

حتما مقاله آموزش گام به گام کسب مهارت در هنر ردیابی با انواع ردیاب یا شعاع زن های انتنی و شاقولی را مطالعه کنید در این مقاله با اسرار کار ردیاب ها و نحوه تمرین درست آشنا میشوید –با مطالعه و انجام تمرین های این مقاله به یک اپراتور حرفه ای ردیاب تبدیل میشوید .

سپس مقاله – آشنایی با انواع ردیاب – را مطالعه کنید

 

بهتر است اول مقاله – آشنایی با انواع ردیاب – را مطالعه کنید این مقاله را می توانید از کانال های گلکسار دانلود کنید

شروع کار با ردیاب های آنتنی:

۱- همیشه قدرت یا ولوم صدای دستگاه را روی حداکثر یا ۱۰۰%قرار دهید .و هنگام پیدا کردن نقطه دقیق اگر با قدرت بالا مشکل داشتید قدرت را در حد وسط یا ۵۰% قرار دهید .

توجه اگر ردیاب شما از نوع فرکانسی نیست  و یا چنین تنظیمی ندارد به تنظیم این قسمت نیازی ندارید

۲- انتخاب فرکانس :

برای پیدا کردن فلز مورد نظر فرکانس آن را روی دستگاه تنظیم کنید برای مثال برای پیدا کردن طلا از فرکانس ۵۰۰۰ استفاده کنید . هنگام شروع تمرین و آموزش بهتر است از فرکانس آهن استفاده کرده و تکه های آهنی  گم شده را پیدا کنید چون تکه های گم شده  آهن فراوان تر است و شما زودتر مهارت لازم برای کار با ردیاب را فرا میگیرید . پس از کسب مهارت در کار با ردیاب میتوانید از فرکانس فلزات دیگر مثل طلا برای ردیابی استفاده کنید.

توجه : اگر ردیاب شما از نوع خوراک خور است بجای فرکانس خوراک مناسب را به ردیاب بدهید .برای مثال قطعه کوچک نقره برای پیدا کردن نقره . و اگر  ردیاب شما فقط دو انتن دارد یعنی  دستگاه تولید فرکانس به ان وصل نشده و یا بخش دادن خوراک در آن قرار ندارد فقط کافی است ذهن خود را روی فلز مورد نظر متمرکز کنید .

مهم: توجه کنید که چیزهایی  مثل فرکانس -خوراک – جیوه  و  غیره…. بیشتر از روی سلیقه به انتن ردیاب یا شاقول اضافه شده و در عمل  جز بالا بردن ایمان و اعتماد بنفس شما کار دیگری نمیکنند برای مثال اگر شما از فرکانس  ۱۰۰۰ برای پیدا کردن طلا استفاده کنید پس از مدتی تمرین ذهن شما عادت میکنند تا با فرکانس ۱۰۰۰ دنبال طلا بگردد مهم فرکانس نیست مهم دیدن صفحه دستگاه  است که  روی  ۱۰۰۰ تنظیم میشود یعنی فقط فکر کردن به اینکه من دنبال طلا هستم  پس انقدر برای بهترین فرکانس سوال نکنید مهم تمرکز شما روی پیدا کردن چیزی است که به دنبال ان  هستید

اگر داخل سایت ها جستجو کنید  فرکانس های ۵,۰۰۰  -و-۵۵۰۰ -و -۱۲۵۰۰ -و -۲۷۴۰- و –  ۳۰- و  ۳۸٫۹۳  هرتز  برای پیدا کردن طلا استفاده میشود پس میبینید مقدار این فرکانس  مهم نیست

۳وضعیت قرار دادن دستها:

انتن ها را بصورتی در دست بگیرید که کاملا در شریط راحت و ریلکس قرار داشته باشید .یعنی دسته ها را محکم نگه ندارید . دست ها در حالت طبیعی و آزاد در کنار بدن قرار گرفته و سپس آنها را بصورت ۹۰ درجه خم نموده و آنتنها را در دست گرفته و به اندازه تقریبی ۳۵ سانتیمتر از هم فاصله دهید .انتن ها را بصورت افقی نگه داشته و نوک انها را کمی بسمت زمین کج کنید. به این شکل  باد و نوسانات حرکت شما – آنتن ها را کمتر منحرف میکند و خطای شما کمتر میشود توجه کنید سر آنتن ها نباید بیش از حد بسمت پایین خم شود و گرنه از حسایست ردیاب کاسته میشود و اگر انتن ها را  زیاد مستقیم نگه دارید ردیاب بیش از حد حساس شده و کار با ان مشکل میشود.توجه  آنتن ها تقریبا بصورت موازی قرار دارند.

روش در دست گرفتن انتن ردیاب

۴تمرکز و نیت قلبی:

بارها گفته ام تمام ردیاب های آنتنی و شاقولی از نوع گمانه زن هستند . این گونه ردیاب ها ابزار مهندسی نیستند . حتما درباره فالگیری و رمالی یا علوم غریبه چیزهایی شنیده اید . به این علوم .. علوم ذهنی یا باطنی نیز میگویند . در واقع انواع ردیاب های آنتنی و شاقول های ردیابی ابزار های رمالی هستند و چیزهای دیگری مثل فرکانس – جیوه و غیره…. بیشتر از روی سلیقه به انتن یا شاقول اضافه شده و مورد قبول علوم مهندسی نیستند .

حالا دو سول مهم برای همه پیش می اید.

۱-حالا که این ردیاب ها ابزار رمالی هستند .چرا شما روش ساختن این ردیاب ها را در سایت قرار داده اید؟

جواب :دوستان و عزیزان بیشماری از من میخواستند و همچنان میخواهند تا برایشان ردیاب بسازم .از انجایی که من نه رمالم و نه فروشنده ابزار رمالی و از دروغ گفتن به دیگران هم لذت نمی برم تا کنون به کسی ردیاب نفروخته ام . ردیاب ساخته ام ولی هدیه داده ام و حتی پول جنس هم نگرفته ام. از انجایی که دیدم منابع علمی درست در این زمینه بسیار کم است و افراد سود جو هم بسیار زیاد . این مقاله ها را برای همه اماده کرده ام . توجه کنید باز هم برخی از سود جویان مقالات ردیاب ما را برای فروش گذاشته اند پس آدرس سایت ما را به دوستان خود بدهید. کپی کردن این مقالات در سایت دیگر با ذکر منبع و نام سایت گلکسار اشکالی ندارد.

۲-ایا این ردیاب ها کار هم میکنند؟

جواب ۲ : بله کار میکنند ولی نه در دست همه و تحت هر شرایطی

نیاز های اولیه: برای کار کردن این ردیاب ها داشتن آرامش کامل روح و روان الزامی است .پس افراد بسیار نا آرام و پرخاشگر شانس کمی دارند اعتیاد به مواد مخدر و نوشیدنی های دارای الکل . مصرف داروهای اعصاب، بی خوابی و استرس شانس شما را بسیار کم میکند ،البته با رفع این موانع شانس شما بالا میرود

استعداد :

برای هر کاری باید توانایی ذاتی یا استعداد ان کار در  شما  وجود داشته باشد . شخصی میگفت دانشگاه کسی را پزشک نمی کند ان شخص پزشک به دنیا می آید به دانشگاه میرود تا ماهر تر  شده و با تجربه بیشتر به مردم خدمت کند . به همین دلیل است که از هر ۱۰۰ پزشک یکی پنجه طلایی و باقی ناتوان از درمان هستند . فرد پول داری به هزارن کلاس هنر میرود و پول خرج میکند ولی نمی تواند  یک نقاشی زیبا بکشد و انگاه یه بچه روستایی با تکه ای ذغال بر روی سنگ هنری برجا میگذارد که همه دنیا را متحیر میکند .پس برای انجام این کار باید استعداد هم داشته باشید

حالا برسیم بر سر نیت و تمرکز . چرا نیت کردن و چطور باید تمرکز کرد  ؟

چرا نیت کردن؟ از آنجایی که این ابزارها یک ابزار ذهنی هستند .داشتن اعتقاد به عملکرد دستگاه و نتیجه گرفتن از آن بسیار مهم است اگر به ابزاری که دارید اعتمادی ندارید بدانید هیچوقت کار نمیکند نیت کردن مثل دادن خوراک یا فرکانس به دستگاه عمل میکند مثلا با چند نفس عمیق در دل بگویید حالا با ردیابم طلا را ردیابی و پیدا میکنم یا گورستان را ردیابی و پیدا میکنم زمزمه کردن این نیت یا خواندن دعا به همراه حفظ آرامش به شما را در رسیدن به هدف کمک میکند.

منظور از تمرکز چیست ؟ تمرکز فکر عبارتست از تثبیت ذهن روی یک شی خارجی و یا یک نقطه درونی. برای اینکار بهتر است اول چند نفس عمیق بکشید هیچکدام از اعضای بدن شما خصوصا عضلات صورت و غیره نباید سفت و منقبض شده باشند . میتوانید برای چند لحظه چشمان خود را ببندید و همراه با تنفس عمیق دعا خوانده و نیت کنید.

چه چیزهایی توانایی ردیابی شما را کاهش میدهد؟

توجه: اگر هنگام کار غذا زیاد خورده باشید . همچنین خوردن گوشت و مرغ – نوشابه های دارای الکل غم و ناراحتی،خستگی بیش از حد توانایی شما را کاهش داده و خطای شما را بالا میبرد

بهتر است دو ساعت قبل از  ردیابی غذا نخورده باشید خوردن چای و  اب اشکالی ندارد

توجه

برخی از عزیزان هم تماس گرفته از قدرت و کارایی ردیاب های سایت گلکسار تعریف و تشکر نموده اند من هم همین جا از همه عزیزان تشکر میکنم و باز میگویم اگر در کار با ردیاب موفق شده اید برای عالی و خوب بودن ردیاب های داخل سایت نیست موفقیت شما برای این است که اول استعداد فراوانی در زمینه ردیابی دارید و دوم اینکه درست تمرین کرده اید به زودی در یک مقاله کامل اصول تمرین درست و همچنین امتحان هایی  برای شما اماده میکنم تا هم توان ردیابی شما بالا برود و هم ببینید در زمینه ردیابی چقدر استعداد و قدرت دارید چنین اموزشی را در هیچ سایت ایرانی پیدا نمیکنید پس منتظر مقالات جدید ما باشید

پیدا کردن مسیر درست به سوی هدف :

برای پیدا کردن هر چیز اول باید مسیر درست را برای رسیدن به آن  پیدا کنید . برای این کار چندین روش وجود دارد و ما تک تک این روش ها را به شما آموزش میدهیم .

روش اول : آنتن ها را در دست گرفته و با تمرکز و نیت بر روی هدف مورد نظر اجازه میدهیم تا آنتن ها حرکت کرده و یک مسیر را نشان دهند و هر گاه آنتن ها به  یک طرف واکنش نشان دادند . آرام و آهسته به همان سمت میچرخیم تا آنتن ها بصورتی قرار گیرند که هر دو نوک انتن ها به یک سمت اشاره کند و  کمی بسمت هم نزدیک شوند .

وضعیت آنتن هنگام شروع به کار:

یکی از نکات اصلی برای کار با ردیاب های آنتنی نحوه ی استفاده درست از آنتن ها است اگر بتوانید تسلط کافی بر این گزینه داشته باشد و قوانین حرکت را رعایت کنید میتوانید از کار با ردیاب نتایج شگفت انگیزی را مشاهده کنید.

توجه کنید وقتی انتن ها بسمت هم حرکت میکنند نباید به یکدیگر برخورد کنند

انتن ردیاب در دست

انتن ردیاب در دست

 شروع به کار ردیابی با ردیاب

 پس از تنظیم فرکانس  یا دادن خوراک و یا تمرکز روی طلا  انتن ها را بصورت شکل  زیر در دست خود بگیرید ، نوک انتن ها باید کمی به سمت پایین باشند . این میله ها  را در جهت رو به جلو موازی با یکدیگر  و در فاصله ۲۰ الی ۴۵ سانتی متر از یکدیگر نگه دارید . هر کس باید بهترین فاصله را برای خودش پیدا کند این کار با ازمایش و خطا انجام میشود.

چگونگی نگه داشتن انتن های ردیاب:

میله های انتن را در امتداد بدن نگه دارید، اوپراتور باید ارام بایستد  و پاها را کمی جدا از هم قرار دهد و دست ها نزدیک به بدن باشد ولی سفت نباشد برای شروع آنتن ها را اندکی شیب دار و متمایل برای تعادل نگه دارید . یعنی سر آنتن ها زیاد بسمت پایین نباشد . هرچه انتن ها موازی با سطح زمین باشند حساسیت ردیاب بیشتر و کار مشکل تر میشود چون انتن ها خیلی زود به سمت چپ و راست حرکت  میکنند و خطای شما هم بالاتر میرود . هرچه سر انتن ها بیشتر به سمت زمین باشند حساسیت  و خطای ردیاب کمتر میشود پس بسته به توانایی خود بهترین زاویه را برای انتن ردیاب پیدا کنید تا هم خطا ی ردیاب کم شود و هم حساسیت خوبی داشته باشید توجه کنید که به کف و مچ دست فشار زیادی وارد نکنید دسته انتن ها را بسیار ارام و راحت دردست بگیرید و همیشه انتن ها موازی یکدیگر باشند  . مهمترین تمرین، نگه داشتن درست انتن ها است تا انها جدا از یکدیگر به اطراف حرکت نکنند (تمرین تعادل نگه داشتن انتن ها ) 

روش نگه داشتن انتن ردیاب

 

پس از تمرین تعادل نگه داشتن انتن ها اوپراتور باید یاد بگیرد که گام به گام راه برود و انتن ها را موازی هم و متعادل نگه دارد. قدم ها باید با سرعت نرمال  و محکم و مساوی باشد. در هر قدم فاصله و مسافت یکسانی باید طی شود در غیر اینصورت انتن ها ممکن است تعادل خود را از دست بدهند .

  یک تکه طلا روی زمین قرار دهید و سپس – نگه داشتن انتن ها و راه رفتن درست را تمرین کنید و از فاصله دور به سمت و دور  طلایی که روی زمین گذاشته اید حرکت کنید  پس از مدتی تمرین انتن ها به ارامی بسمت طلا حرکت میکنند  . توجه کنید که بدست اوردن مهارت زمان میبرد .کار با ردیاب های انتنی اینطور نیست که فوری جواب دهد ممکن است چند هفته یا چند ماه و حتی چند سال زمان ببرد تا شما در کار با ردیاب مهارت لازم را بدست بیاورید. کم شدن این زمان فقط به تمرین درست و استعداد شما بستگی دارد

بعد از چند دقیقه تمرین  در حالیکه انتن ها بشکل متعادل نگه داشته شده اند  به شکل یک دایره به شعاع  ۳ متر  شروع به حرکت کنید  

 وقتی ما بشکل دایره ای   حرکت می کنیم  اگر هدفی وجود داشته باشد انتن ها به ان سمت منحرف میشوند حرکت دایره ای را چند بار انجام میدهیم اگر همیشه انتن ها به یک سمت منحرف شدند به همان سمت حرکت میکنیم ولی اگر انتن ها یک بار جهتی را نشان دادند و  دفعه بعد نشان ندادند یعنی خطایی صورت گرفته است

ابتدا باید توسط آنتن ها نقطه زنی کنید . در تصاویر زیر تمامی حرکات جهت یابی توسط آنتن ها را نشان میدهد.

آموزش ردیاب انتنی

در شکل زیر  مفهوم  هفت جهت اصلی آنتن ردیاب را نسبت به هدفی که در وسط قرار دارد میبینید.

هفت جهت اصلی انتن های ردیاب

در شکل زیر  مفهوم جهت های فرعی آنتن ردیاب را نسبت به هدفی که در وسط قرار دارد میبینید.

 

جهت های فرعی انتن های ردیاب

با استفاده از این تصاویر میتوانید معنی و مفهوم جهت آنتن ها را بیشتر متوجه شوید

با استفاده از این تصاویر میتوانید معنی و مفهوم جهت آنتن ها را بیشتر متوجه شوید

در واقع آنتن ها به هر جهت که جنس مورد نظر دفن شده باشد حرکت میکنند و هر جایی که جنس مورد نظر باشد آنتن ها مانند شکل زیر قیچی میکند

در عکس زیر روش درست در دست گرفتن آنتن ها  و وضعیت آنتن ها وقتی که روی هدف هستند را میبینید.

وضعیت آنتن ها وقتی که روی هدف هستید

بعد از اینکه توسط آنتن ها یک نقطه را پیدا کردید باید از خطا بودن یا نبودن ان اطمینان پیدا کنید برای این کار چندین روش وجود دارد .ما همه انها را بتدریج  در این بخش قرار میدهیم. شما نیز با تمرین و کسب تجربه بهترین روش را برای خودتان انتخاب کنید.

روش اول- فرض کنید جنس مدفون شده در وسط یک مربع وجود دارد اگر از سمت شمال به جنوب حرکت کنید و انتن ها بسته شوند یا به اصطلاح قیچی کنند مانند شکل زیر:

انتن ها قیچی شده

و اگر بر روی همان نقطه از غرب به شرق حرکت کنید آنتن ها باز شوند مانند شکل زیر جنس شما به احتمال زیاد با ارزش است ولی اگر از هر دو جهت حرکت کنید (شمال و جنوب) و آنتن ها بسته شوند به احتمال زیاد یک اتاق خالی یا  خلا است.

روش دوم:اگر از هر جهت به نقطه ی مشکوک نزدیک شدید و آنتن قیچی کرد ،به احتمال زیاد جنس با ارزشی آنجاست

انتن ها از هم باز شده

توجه کنید که کار ردیابی یک عمل ذهنی است  و  هر شخص بسته به سلیقه و تجربه خود  برای کاهش خطا میتواند تغییراتی در ان  بدهد  تفاوتی که در اموزش ها می بینید به همین دلیل است  

تعیین عمق

برای تعیین عمق تقریبی هدف  از چهار جهت  مخالف به نقطه مشکوک نزدیک شوید و نقاطی را که میله ها شروع به انحراف به سمت یکدیگر میکنند را علامت گذاری کنید  این نقاط لبه های هاله انرژی هدف هستند  فاصله بین دو نقطه را علامت گذاری را اندازه بگیرید  نصف فاصله بین دو علامت گذاری عمق هدف است مثلا اگر فاصله دو نقطه ۳ متر بود عمق تقریبی یک ونیم متر است

 

اموزش اندازه گیری عمق با ردیاب

اندازه گیری عمق با ردیاب

روش عمق یابی با ریفایندر

عمق یابی با ردیاب

روش دوم اندازه گیری عمق هدف

 وقتی بالای هدف قرار میگیرید یکی از دسته ها را در دست بگیرید و روی عمق تمرکز کنید هر دور چرخش انتن را یک متر در نظر بگیرید .

 توجه کنید از این روش عمق یابی برای همه نوع ردیاب انتنی میتوانید استفاده کنید

**************************************************************

 عملکرد ردیاب وابستگی کامل به افکار شما دارد بهترین نتیجه را زمانی میگیرید که حفاری کنید و ببینید چه چیزی را گرفته اید و چقدر کارتان درست یا غلط است برای کاهش حفاری های بیهوده استفاده از یک نقطه زن بعد ردیابی بسیار مفید است از انجایی که کار ردیابی یک عمل و کار کاملا ذهنی است در شروع کار خطا های شما بسیار بالا است و پس از مدتی تمرین کم کم خطای شما کم میشود پس برای بدست اوردن مهارت باید تمرین درست و فراوان و -صبر و تحمل فراوان داشته باشید .قوی تر کردن این ردیابها فقط با قوی تر کردن تمرکز و بالا بردن توان ذهنی امکان دارد در تلاش هستم یک مقاله جهت  تقویت ذهن اماده کنم ولی تا ان موقع در قسمت مقالات ردیاب ، مقاله اشنایی با ردیاب ها و نحوه ی کار با انها را دقیق مطالعه کنید

ایا تمامی ردیاب های انتنی تقلبی است؟

با سلام سوال بسیار خوبی پرسیدید- ردیاب واقعی همان انتن خالی است و برای کار به هیچ چیزی نیاز ندارد تمام چیزهایی که به این دسته ها وصل شده مثل جیوه فرکانس و غیره از روی سلیقه و نداشتن دانش فنی علمی بوده است حالا این سوال پیش میاید پس چرا شما روش ساختن و برنامه های انها را در سایت قرار داده اید دوست عزیز در زمینه ردیاب ها ،هم در ایران و خارج از کشور تبلیغ دروغ و کلاه برداری فراوان است گفتن حقیقت وقتی همه دروغ میگویند بسیار سخت است برای اینکه حقیقت را به همه اشکار کنم و در عین حال امکان تست و ازمایش را برایتان فراهم کنم بدون اینکه هزینه بالایی پرداخت کنید . اگر کسی تبلیغ میکند که فرکانس خیلی مهم است و ردیاب فرکانسی طلا را بو میکشد حالا شما یک ردیاب فرکانسی عالی بسیار ارزان در اختیار دارید -حتما مقاله اشنایی با ردیاب و نحوی کار با انها را دقیق مطالعه کنید تا سرتان کلاه نرود

سوال :آیا فرقی بین چوب انار و مس در ساخت آنتن وجود دارد و درباره یون طلا توضیح دهید

دوست عزیز ،بارها گفتم انواع ردیاب انتنی و شاقولی ابزار مهندسی نیستند پس یون و فرکانس در انها اثری ندارد و چیزی به نام یون مس یا یون طلا وجود ندارد یون بار الکتریکی منفی است که در واکنشهای شیمیایی و اجسام عایق به وجود میاید -بین یون تولید شده توسط اهن و طلا فرقی وجود ندارد ( توجه اگر فلزی سالها زیر خاک باشد و پوسیده شده باشد یون یا بار الکتریکی منفی منتشر میکند) پس طلا یون مخصوصی تولید نمیکند تا شما بتوانید از روی مشخصات یون طلا و اهن را تشخیص دهید تازه برای این کار به ردیاب یونی نیاز دارید ردیاب های انتنی و شاقولی از نوع ردیاب های گمانه زن هستند و عملکرد انها وابسته به توانایی استعداد و تمرین درست اوپراتور دارد و فرقی نمیکند انتن شما مس باشد یا چوب و غیره -حتما در قسمت مقالات ردیاب مقاله اشنایی با ردیاب ها و نحوه ی کار با انها را دقیق مطالعه کنید

استاد این ردیابهایی که توضیح دادین چند متر شعاع و چند متر عمق زمین رو پوشش میدهند؟؟

این ردیاب ها ردیاب های ذهنی هستند – یعنی عمق و شعاع و خطای این ردیاب ها -فقط به قدرت و توانایی ذهنی اوپراتور بستگی دارد یک فرد تا شعاع ۳ کیلومتر و عمق ده متر زیر خاک به راحتی جواب میگیرد و نفر دیگر حتی در فاصله یک متر و ده سانت زیر خاک هم نمیتواند جواب بگیرد، لطفا مقاله اشنایی با انواع ردیاب را دقیق مطالعه کنید

دائم سوال هایی پرسیده میشود که جواب آنها در سایت موجود است پس لطفا همه مطالب را دقیق مطالعه کنید

سوال :کدام ردیاب قوی تر است ریفایند ر را بسازم یا جیوه ای و غیره ؟

هر ردیابی را که بسازید از نظر قدرت و دقت فرقی با دو عدد میله ندارد حتی جنس میله هم مهم نیست،فرکانس،جیوه،جیوه

قرمز،جیوه رادیو اکتیو،سم مار کبری و خیلی چیزهای دیگر فقط برای خالی کردن جیب شماست

ردیاب زمانی قوی تر عمل میکند که اوپراتور ماهری آن را در دست داشته باشد

یک ردیاب در دست نفر اول اصلا کار نمیکند ولی در دست دیگری قدرت زیادی دارد، ردیاب واقعی اوپراتور است ،باور کنید ردیاب چیزی جز یک میله فلزی نیست برای قوی تر و دقیق تر کردن ردیاب باید ذهن خودتان را قوی تر کنید

سوال : من با چند جور ردیاب کار کردم همه یک نقطه را زدند ولی انجا هیچ چیزی نبود چرا ؟

شما در کار ردیابی مهارت ندارید باید درست و زیاد تمرین کنید بیشتر افراد تمرین کردن درست را نمیدانند

اگر شما اشتباه تمرین کنید در کار با ردیاب مهارت بدست نمی اورید کار با ردیاب یک هنر است همه میتوانند مداد رنگی بخرند ولی

همه نمیتوانند یک نقاشی عالی بکشند ، همه میتوانند ردیاب بخرند ولی همه نمیتوانند در کار با ردیاب ماهر شوند

اوپراتوی ردیاب با اوپراتوری فلزیاب یا رانندگی  خیلی فرق دارد اوپراتوری ردیاب یک عمل ذهنی و یک احساس است

کار با ردیاب یک قانون نیست ،یک احساس و یک تفکر است ، توجه کنید که این ردیاب نیست که در دستان شما قرار دارد بلکه شما

ردیابی هستید که آنتنی در دست دارد

تا حالا ندیده اید که مادری نگران فرزندش شده و بعد از چند ساعت خبر تصادف فرزندش را میشنود؟این همان احساس است

بعضی از افراد وقتی  یک هفته انتن ها را در دستان خود میگیرند فکرمیکنند استاد شده اند اما اینطور نیست

یک اوپراتور خوب باید بتواند ندای قلبش را بشنود ،انقدر باید ارامش و تمرکز  داشته باشد که ندای درونش راهنمای او باشد

اوپراتوری که شک دارد هنوز به  درجه استادی نرسیده است.

بازهم میگویم هر کسی در این کار استاد نمیشود این کار یک هنر است برای همین میگویند کار با ردیاب جزء مهارت های  علوم

غریبه است

به زودی مقاله اصول درست تمرین و ازمون هایی را برای شما اماده میکنم در پایان این دوره اموزشی  شما متوجه میشوید

چقدر قدرت و توانایی ردیابی دارید و با تمرین بیشتر میتوانید قدرت خود را افزایش دهید(این آموزش ها رایگان است)

اگر من کسی را ببینم که با ردیاب خوب و عالی کار میکند ردیابش را نمیخرم چون ردیاب ان استاد ۲ ریال هم ارزش ندارد

ولی خود استاد و هنرش میلیون ها می ارزد

دیگر نمیدانم چطور بگویم بجای خرید ردیاب، هنر ردیابی را بیاموزید و یا با یک استاد ردیاب شریک و همکار شوید

چند تجربه در کار ردیابی از طرف کاربران سایت:

تجربه ارسالی از طرف آقای امیرسام

 یک قطب نما برای تعیین جهات جغرافیایی به همراه داشته باشید. از سمت جنوب به سمت شمال حرکت کنید، قدمهایتان را یکسان و به آهستگی بر دارید ، دسته ردیاب را محکم در دست نگیرید، نفس خودتان را حبس نکنید،وقتی ردیاب روی یک نقطه قیچی کرد آن نقطه را علامت گزاری کنید این بار از سمت شمال به سمت جنوب و روبروی نقطه  مشخص شده با فاصله تقریبی بیست متر حرکت کنید. تا یک نقطه دیگر را ردیاب قیچی کند، این نقطه را نیز علامت بگذارید با یک متر فاصله بین دو نقطه را اندازه گیری کنید  مثلا فاصله بین دو نقطه ده متر است آن را تقسیم بر دو کنید که پنج متر میشود نقطه وسط دو جایی که اول علامت گذاری کرده اید را مشخص کنید  چون یون های جنس با زاویه چهل و پنج درجه از زمین خارج میشوند آن دو نقطه اولیه نقاط خروج یون هستند نه نقطه ای که جنس در آن مدفون است.  وقتی نقطه وسط را به دست آوردید آن را علامت بگذارید و حول محور آن نقطه یک دایره به اندازه سه متر بکشید و خودتان روی خط دایره قرار بگیرید، به سمت حرکت عقربه های ساعت حرکت کنید وقتی حول محور دایره گردش میکنید باید نوک جفت آنتن ها همچنان سمت مرکز دایره را نشان بدهد وقتی یک دور کامل زدید و آنتنها همچنان مرکز را نشان میدادند حال به سمت نقطه مرکزی دایره که مشخص کرده اید حرکت کنید ، باید هرچه به نقطه  مرکزی نزدیک تر میشوید نوک آنتنها به هم نزدیک شده و روی هدف قفل شوند و وقتی از هدف فاصله میگیرید همزمان نوک آنتنها از هم باز شوند . هیچ گاه در هوای بارانی و رعد و برق و در ظهر و زیر نور شدید آفتاب از ردیاب  استفاده نکنید . گوشی موبایل همراهانتان و وسایل الکترونیکی را خاموش کنید و ساعت همراه نداشته باشید . و نکته مهم تر اینکه اگر کسی شما را به محیطی میبرد از او بخواهید تا فقط حدود محیط را به شما نشان دهد نه نقطه ای را که به آن مشکوک است چون ذهنتان به صورت نا خودآگاه به همان نقطه متمرکز شده و ردیاب دقیقا آن نقطه را میزند .
پاینده و کیانا باشید

با سلام و تشکر این هم راهنمایی اقای امیرسامهمانطور که گفتم این ردیاب ها ابزار ذهنی هستند -پس خودتان میتوانید برای کاهش خطا روش هایی را بوجود بیاورید در این مورد اقای امیرسام از ۴ جهت ردیابی را انجام میدهد اگر یک سمت اشتباه باشد از مسیر دیگر متوجه خطا میشود از ایشان و دیگر دوستان که تجربیات خودشان را در اختیار ما قرار میدهند بسیار ممنونم-موفق باشید

 ترفندی برای نقطه زنی در ردیاب اگر جایی رو نقطه کردید اول در فاصله یک متری رو به شمال کرده اگر آنتن ها به بازو های شما برخورد کرد اگر از۴جهت یکی بود شمال جنوب شرق و غرب آنتن به بازو شما برخورد کرد تقریبا نقطه مورد نظر رو پیدا کردید

با تشکر -این هم تجربه اقا منوچ

باسلام در کار با دستگاه آنتنی وسایل مورد نیاز فقط یک جفت آنتن هستش فرکانس جیوه خوراک هیچ کارایی نداره پس تمام تمرکزتان به نوک آنتن باشه آرام آرام ردیابی بکنید قدم به قدم هر قدم ۲۰ثانیه صبر بعد قدم دوم با آرامش به کار خود ادامه دهید

با تشکر -این هم تجربه اقا سهیل

با سلام وقتی جایی رو نقطه کردید غالبا دو نقطه رو نشون میده نقطه Àنقطه Bحالا اگه این دو نقطه را جمع و تقسیم بر دو کنیم نقطه اصلی به به دست میاد نکته مهم اینجاست اگر فاصله دو نقطه زیاد بود یعنی مثل ۲۰ متر تقسیم بر دو ۱۰متر یعنی وسیله یا بار مورد نظر حجم آن زیاد هستش که محیط زیادی رو آلوده کرده اگه فاصله کم بود یعنی وسیله یا بار مورد نظر کوچک هستش این نکته هم دانستن آن در کار با دستگاه آنتنی ضرر نداره ،جوینده یابنده هست

با تشکر فراوان از کاربرانی که تجربیات خود را در اختیار همه قرار میدهند

به زودی در یک مقاله کامل اصول تمرین درست و همچنین امتحان هایی  برای شما اماده میکنم تا هم توان ردیابی شما بالا برود و هم ببینید در زمینه ردیابی چقدر استعداد و قدرت دارید چنین اموزشی را در هیچ سایت ایرانی پیدا نمیکنید پس منتظر مقالات جدید ما باشید

 

دانلود پی دی اف این مقاله

 

توجه

تمام مقالات ردیاب  کامل شده و نرم افزار ها در دو کانال تلگرام جهت دانلود قرار داده شده است

لطفا سوال ها ی خود در باره ردیاب را در سایت بنویسید . شماره تلفن ها برای کمک و خدمات گارانتی  به کسانی است که فلزیاب های گلکسار ECR5000  و ECR3500 را خریداری کرده و یا دادن اطلاعات  به کسانی که مایل به خرید فلزیاب های گلکسار هستند . با تشکر

 

توجه : نکته خیلی مهم :

حتما مقاله آموزش گام به گام کسب مهارت در هنر ردیابی با انواع ردیاب یا شعاع زن های انتنی و شاقولی را مطالعه کنید در این مقاله با اسرار کار ردیاب ها و نحوه تمرین درست آشنا میشوید –با مطالعه و انجام تمرین های این مقاله به یک اپراتور حرفه ای ردیاب تبدیل میشوید .

سپس مقاله – آشنایی با انواع ردیاب – را مطالعه کنید

 

 در زیر سایر مقالات را هم مطالعه کنید

توجه کنید که با کلیک بر روی مقالات زیر میتوانید  آنها را مطالعه کنید

مقاله جدید: به عزیزان علاقه مند به ردیاب و ردیابی توصیه میکنیم قبل از خرید و ساخت هر نوع ردیاب مقالات زیر را مطالعه کنند

آموزش گام به گام ردیابی با ردیاب آنتنی و شاقولی( قسمت اول)

آموزش گام به گام ردیابی با ردیاب آنتنی و شاقولی( قسمت دوم)

 

آموزش تبدیل گوشی موبایل به ردیاب شعاع زن فرکانسی همراه با نرم افزار

تبدیل گوشی موبایل اندروید به ردیاب فرکانسی ری فایندر Rayfinder

تبدیل گوشی موبایل به ردیاب دو نفره jeotara-جوتارا ساخت ترکیه

آموزش کار با ردیاب های آنتنی (ردیاب های گمانه زن)

آشنایی با انواع ردیاب و نحوه کار با آنها (لطفا حتما این مقاله رامطالعه کنید)

ساخت انواع آنتن برای ردیاب فرکانسی

آموزش ساخت ردیاب خوراک خور ساده

دانلود کتاب های مفید که به شما در گنج یابی کمک میکند

همه چیز در مورد فلزیاب های تصویری ،مگنومترها و سیستم های GPR

نقد و بررسی فلزیاب تصویری او کا ام okm

نقد و بررسی فلزیاب تصویری اگزماینرexaminer

آموزش روش کار با فلزیاب هایی که به صورت دستی تنظیم میشوند

مقاله فلزیاب های ماهواره ای از خیال تا واقعیت

دانلود رایگان تمامی کتاب های نایاب و گرانقیمت علوم غریبه و گنج یابی در سایت گلکسار

 @galexarco مشاهده و دانلود از طریق کانال تلگرام گلکسار

دانلود از طریق کانال دانلود فایل های گلکسار: galexardl@  این کانال مخصوص دانلود فایل ها،کتاب ها و مقالات آموزشی و نرم افزار ها میباشد که در این کانال یافتن مقاله مورد نظر برای شما آسان تر است

شماره تماس: ۰۹۱۱۹۳۱۴۵۹۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۸۳۳۵۰۳۳