آموزش گام به گام ردیابی با ردیاب آنتنی و شاقولی( قسمت سوم – شاقول)

سوالی که زیاد پرسیده میشود

میشه بپرسم ارتباط بین این برنامه مبایل با انتن ها چیه ؟؟؟ و دقیقا چه تاثیری بر روند کار داره .،اگر فرکانس اثری نداره چررا شما روش تبدیل گوشی به ردیاب را تو سایت گذاشتید ؟؟؟

جواب:

با سلام یک نظر وجود دارد که با دادن فرکانس های خاص انتن ردیاب بسمت یک فلز خاص منحرف میشود مثلا با دادن یک فرکانس خاص انتن ها جهت طلا را نشان میدهد . بر اساس این نظر انواع ردیاب طلا با قیمت های بسیار بالا ساخته و فروخته میشود. ولی این فکر که با دادن فرکانسی خاص به انتن ها… انتن ها بسمت طلا منحرف میشوند از نظر علمی کاملا اشتباه است . بر اساس این باور غلط افراد زیادی سرشان کلاه رفته و ضرر های فراوان کرده اند- برای جلوگیری از ضرر شما عزیزان روش تبدیل گوشی به انواع ردیاب را اماده کردم تا مانع ضرر کسانی که مشتاق تست و استفاده از اینگونه ردیاب ها هستند شوم البته لازم است توضیح دهم فقط با دو عدد انتن و تمرین های خاص می توان کار ردیابی را انجام داد – بهتر است مقاله  (اموزش گام به گام ) را مطالعه کنید در این مقاله اسرار ردیابی به کمک دو عدد میله از نظر علمی توضیح و اموزش داده شده . در قسمت مقالات ردیاب مقالات اموزشی زیادی وجود دارد که مطالعه ان برای شما مفید است از ان گذشته در کانال تلگرام سوال گلکسار سوال ها و جواب های زیادی در این باره هست لطفا مطالعه کنید

این مقاله اموزشی ۶ ماه دیگر  اماده میشود  

قسمت های زیر هنوز تکمیل نشده

آموزش کار با  شعاع زن یا ردیاب شاقولی:

آموزش زبان  شعاع زن شاقولی:

انواع تمرین با شاقول:

کتاب شاقول ابن سینا

آموزش پیدا کردن محل گنج  از روی نقشه شهر یا  منطقه با کمک شاقول:

ردیاب گنج از روی نقشه با شاقول

ردیاب گنج از روی نقشه

من بار ها گفته ام اگر کسی را میبینید که با ردیاب خوب کار میکند از روی ردیابش نخرید و یا نسازید  از ان شخص بخواهید که با شما همکاری کند. چون ردیابی یک هنر است . و همه نمیتوانند در کار با ردیاب استاد شوند چون استاد شدن در این کار .. به ردیاب عالی و گران قیمت نیاز ندارد …اول اموزش درست لازم دارد . بعد صبر حوصله . تمرین فراوان . و در پایان استعداد . نگران استعداد نباشید اغلب مردم کم یا زیاد ان را دارند . حالا اموزش درست را دارید. فقط می ماند صبر و حوصله و تمرین فراوان.

در پایان باز میگویم فرکانس جیوه و مواد دیگری که به ردیاب شاقولی یا انتنی اضافه میشود هیچ اثری روی قدرت و کارایی ردیاب ندارد.

مقاله جدید: به عزیزان علاقه مند به ردیاب و ردیابی توصیه میکنیم قبل از خرید و ساخت هر نوع ردیاب مقالات زیر را مطالعه کنند

آموزش گام به گام ردیابی با ردیاب آنتنی و شاقولی( قسمت اول)

آموزش گام به گام ردیابی با ردیاب آنتنی و شاقولی( قسمت دوم)